fotografia noworodkowa lifestyle

Sesja noworodkowa lifestyle – Julia, Kasia & Łukasz

Obejrzyj koniecznie z muzyką – kliknij poniżej.

Sesja noworodkowa w domu

Nowo narodzone dziecko to mały cud, który można zmieścić w dłoniach. Jego zapach uzależnia, jest nie do opisania. Tak pachnie Niebo. Noworodek jest taki niewinny, kruchy i totalnie zależy od swoich rodziców. Czas po narodzinach jest wypełniony magią i pełną gamą intensywnych przeżyć, a jednocześnie mija tak szybko i bezpowrotnie. Nie dziwi więc niesamowita popularność sesji noworodkowych na rynku fotograficznym. Niestety wiele z nich polega na przebieraniu dzieciaczków w stroje królików, lisków, biedroneczek i układaniu ich w wymyślnych pozach. Może to i ładnie czasem wygląda, jednak z rzeczywistością ma mało wspólnego i w efekcie otrzymujemy obrazki, które przedstawiać by mogły równie dobrze tysiące innych noworodków. A może by tak zaprosić fotografa do domu?

Naturalne zdjęcia, pełne emocji

Decydując się na sesję noworodkową lifestyle, masz możliwość zatrzymać autentyczne i prawdziwe emocje, jakie towarzyszą pierwszym chwilom maluszka w domu. Waszą radość, szczęście, miłość, wzruszenie, troskę, a także niepewność i obawy. To niesamowita pamiątka, za którą Wasze dziecko kiedyś będzie Wam z pewnością wdzięczne. Podczas takiej sesji noworodkowej podążamy rytmem maluszka, czasu jest do woli na cieszenie się sobą, a także na karmienie, przewijanie, tulenie, usypianie. Staram się nie ingerować w Waszą codzienność, jestem dyskretna, niewidoczna. Czasem jednak wkraczam do akcji, na przykład z pomocą w utuleniu i uspaniu Waszej kruszyny. Malutka Julia zasnęła w moich ramionach aż dwa razy! Spotkanie z nią i jej dzielnymi rodzicami będę długo pamiętać jako przepełnione czułą miłością i kojącym spokojem. Kasiu, Łukaszu – życzę Wam, by Wasze rodzicielstwo było dla Was źródłem radości i spełnienia.

fotografia noworodkowa lifestyle fotografia noworodkowa lifestyle fotografia noworodkowa lifestyle fotografia noworodkowa lifestyle fotografia noworodkowa lifestyle fotografia noworodkowa lifestyle fotografia noworodkowa lifestyle fotografia noworodkowa lifestyle fotografia noworodkowa lifestyle fotografia noworodkowa lifestyle fotografia noworodkowa lifestyle fotografia noworodkowa lifestyle fotografia noworodkowa lifestyle fotografia noworodkowa lifestyle fotografia noworodkowa lifestyle fotografia noworodkowa lifestyle fotografia noworodkowa lifestyle fotografia noworodkowa lifestyle fotografia noworodkowa lifestyle fotografia noworodkowa lifestyle

 

Zobacz też inne wpisy na blogu!

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia

Ania to profesjonalistka, wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia. Współpraca z nią to coś niezwykłego. Wspaniałe podejście do najmłodszych. Potrafi uchwycić cudowne chwile. Polecam serdecznie! :)

Łukasz

Sesję noworodkową dostaliśmy w prezencie i był to jeden z najlepszych prezentow jaki mogliśmy otrzymać. Bylo to dla nas niesamowite przeżycie. Denerwowaliśmy się troszkę wizytą fotografa w naszym domu, którego wczesniej nie znaliśmy, ale po paru chwilach okazało się, że niepotrzebie, gdyż Ania okazała się być miłą i sympatyczną osobą, ktora stworzyła w naszym domu fajną atmosferę. Jej podejście do fotografii i ludzi bardzo mile nas zaskoczyło. Długo będziemy pamiętać ten dzień. Dziękujemy :)