sesja narzeczeńska w gdańsku

Sesja narzeczeńska w Gdańsku

Oglądaj koniecznie z muzyką w tle – kliknij powyżej.

Sesja dla pary na boisku

Jarek i Ola są bardzo zgranym duetem, nie tylko w życiu codziennym, ale także przed obiektywem. To para zarażająca poczuciem humoru, ich żarty i wygłupy zobaczyć możecie na zdjęciach. Przygotowując swoje stylizacje na sesję spakowali jeansy i kilka T-shirtów, idąc za moją radą: ubierzcie się twarzowo, ale jednocześnie tak, byście dobrze się czuli. Naturalnie, po swojemu.

 

Jak się ubrać na sesję dla zakochanych?

Gdy zobaczyłam w ich torbie te dwa podkoszulki, od razu wiedziałam, że dalej szukać nie musimy. Kolory bordo i musztarda idealnie zgrały się ze zgaszoną zielenią trawy na boisku. Słońce powoli chyliło się ku zachodowi. Mogliśmy rozpocząć naszą fotograficzną rozgrywkę. Jarek i Ola przed obiektywem na sesji dla zakochanych stanęli po raz pierwszy. Już po kilku chwilach początkową tremę przegonił śmiech i swobodna atmosfera. Jak nam wyszło?

sesja narzeczeńska w gdańsku sesja narzeczeńska w gdańsku sesja narzeczeńska w gdańsku sesja narzeczeńska w gdańsku sesja narzeczeńska w gdańsku sesja narzeczeńska w gdańsku sesja narzeczeńska w gdańsku sesja narzeczeńska w gdańsku sesja narzeczeńska w gdańsku sesja narzeczeńska w gdańsku sesja narzeczeńska w gdańsku sesja narzeczeńska w gdańsku sesja narzeczeńska w gdańsku sesja narzeczeńska w gdańsku sesja narzeczeńska w gdańsku sesja narzeczeńska w gdańsku sesja narzeczeńska w gdańsku sesja narzeczeńska w gdańsku sesja narzeczeńska w gdańsku sesja narzeczeńska w gdańsku

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments