Opinie

Czyli co myślą o mnie inni

anna pijas fotografia opinie klientów

Nina S.

Bardzo polecam! Miałam przyjemność skorzystać z usług Ani podczas Chrztu. Profesjonalna, miła, bardzo uśmiechnięta i otwarta osoba. Na zdjęciach uchwycone zostały wszystkie emocje, momenty, na których mi zależało. Jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowany/zdecydowana czy również sprawić sobie pamiątkę w postaci jej zdjęć, to nie masz się nad czym zastanawiać!

anna pijas fotografia opinie klientów

Karolina W.

Polecam Anię całym serduszkiem Przesympatyczna osoba, strasznie kochana i bardzo miła. Atmosfera na sesji była taką, jaką bym chciała mieć zawsze. Jest kreatywna i ma mnóstwo ciekawych pomysłów.

anna pijas fotografia opinie klientów

Ola K. & Jarek Ż.

Podczas samej sesji bardzo miła, profesjonalna atmosfera. Ania sprawia, że przed obiektywem każdy czuje się swobodnie i naturalnie. Zbyt dużo pięknych zdjęć, więc jedyny problem to wybrać najlepsze.

anna pijas fotografia opinie klientów

Dominika L.

Niesamowita fotograf z wyczuciem stylu. Potrafi stworzyć przyjemną atmosferę na sesji i oczarować efektami. Podejmuje wyzwania - dzięki niej mam wymarzoną fotorelację ze ślubu w Paryżu <3.

anna pijas fotografia opinie klientów

Magdalena M. & Rafał M.

Ania to cudowna, ciepła osoba z ogromną pasją i talentem do fotografii. Na sesji potrafi stworzyć niesamowitą atmosferę, gdzie każda z osób czuje się bardzo dobrze i swobodnie. Kreatywna, z mnóstwem pomysłów, ale także otwarta na pomysły uczestników, super podejście do dzieci, zarówno tych malutkich, jak i tych już większych <3. Polecam każdemu z całego serca i na każdą okazję, jej zdjęcia są przepiękne, a efekt wart każdej minuty przed obiektywem.

anna pijas fotografia opinie klientów

Izabella W. & Marcjusz W.

Czy piękne fotografie może robić tylko piękny fotograf? W tym przypadku tak właśnie jest.

anna pijas fotografia opinie klientów

Adrianna M.

Współpraca z Anią to czysta przyjemność! W całości angażuje się podczas sesji, widać, że poświęca całe swoje serce w to, co robi, o czym świadczą wspaniałe efekty w postaci zdjęć. Jeżeli szukasz fotografa, który na jednym zdjęciu uchwyci naturalność, subtelność i piękno to dobrze trafiłeś! Dodatkowo spędzisz bardzo miło czas, ponieważ atmosfera na sesji jest wyśmienita :).

anna pijas opinie klientów

Małgosia P.

Ania to po prostu anioł! Potrafi sprawić, że najprostsza chwila staje się piękna na zdjęciu, bardzo profesjonalnie i z nutą humoru :D. Polecam z całego serca!

anna pijas fotografia opinie klientów

Zosia W.

Zdjęcia są piękne, ciepłe i niezwykłe, jak sama Ania <3. A sesja z Anią to bardzo miło spędzony czas we wspaniałej i radosnej atmosferze. Aniu dzięki za sesje! Polecam wszystkim!

anna pijas fotografia opinie klientów

Krzysztof F.

Mam tylko jedno "ale": Gdańsk od Wrocławia dzieli kawałek. Ale warto było dla zdjęć na plaży robionych przez Panią Annę zrobić taką wycieczkę :).

anna pijas fotografia opinie klientów

Ewa O.

Anna po prostu kocha ludzi, aparat (ze wzajemnością) i to, co robi. Jej miłość widać na każdym zdjęciu!

anna pijas fotografia opinie klientów

Anna K.

Jak najbardziej polecam współpracę z Anną! Przemiła i rozmowna osoba, która wie jak poprowadzić sesję; w dodatku jest bardzo kreatywna i otwarta na sugestie. Ponadto widać, że Ania bardzo lubi to, co robi i wręcz zaraża swoją energią. Na sesji na pewno nie będzie nudno.

ana pijas fotografia opinie rodzinna sesja

Jula & Aleksander

Polecam! Mieliśmy przyjemność zostać sfotografowanymi - atmosfera w trakcie sprzyja, zdjęcia urzekają nadal!

anna pijas opinie fotografia matki z dzieckiem

Aneta D. & Mirek D.

Profesjonalnie i z pomysłem. Fotografia świetnej jakości, sesje pomysłowe i urokliwe. Atmosfera sprzyja dobrym kadrom :). Polecam serdecznie!

anna pijas fotografia biznesowa

Andrzej Ch.

Dużo serca!

anna pijas fotografia opinie

Agnieszka i Damian T.

Polecamy Anię :). Widać, że kocha to co robi!

kobieta z dzieckiem anna pijas opinie

Joanna S. & Krzysztof S.

Zdecydowanie polecamy każdemu! Mega sympatyczna osoba, która naprawdę zna się na tym, co robi! Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera podczas zdjęć, a same zdjęcia - REWELACJA! Na pewno skorzystamy z jej usług jeszcze nie raz.

dziewczyna na łące anna pijas

Gabi Ż.

Nic dodać nic ująć! Piękne zdjęcia i świetna fotograf <3.

anna pijas opinie

Weronika W.

Tak, tak i jeszcze raz tak <3. Do Ani na pewno będziemy wracać jeszcze nie raz. To właśnie ona nas przekonała do tego, że najpiękniejsze są te zwykłe, codzienne chwile i to je warto uwiecznić. Reportaż dzień z życia, piękna sprawa, moim zdaniem każdy co jakiś czas powinien sobie sprawić taką pamiątkę. Jak to mawiają o dzieciach: tylko zdjęcia nigdy nie dorosną <3.

portret kobiety na ziemi anna pijas fotografia opinie

Kinga B.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Anią :*. W każdym calu jest profesjonalistką i z pewnością jest to właściwa osoba na właściwym miejscu. Kocha to, co robi i robi to bardzo dobrze! Zdjęcia są doskonałe i za każdym razem uchwycony jest na nich wyjątkowy moment. Serdecznie polecam.

anna pijas fotografia opinie klientów

Agnieszka C.

Uwielbiam Ani niepowtarzalny styl. Jej fotografie mają "to coś", uchwycone emocje, głębię… We współpracy okazuje sie też bardzo otwartą, kreatywną osobą. Serdecznie polecam!

anna pijas fotografia opinie klientów

Magdalena Sz.

Niesamowity Anioł z aparatem w dłoni, który potrafi wyczarować cudowną atmosferę podczas zdjęć, nawet z najbardziej niesfornymi fotografowanymi ;). Aniu - bardzo dziękujemy za piękną sesję <3.

sesja rodzinna w parku

Maciej K.

Jeżeli szukasz świetnego fotografa w Trójmieście to doskonale trafiłeś. Ania ma doskonałe wyczucie, potrafi wybrać odpowiednią scenerię, robi fenomenalne, naturalne zdjęcia. Sesja z naszą córeczką przerosła nasze oczekiwania - z pewnością spotkamy się jeszcze nie jeden raz!