męski portret sesja fotograficzna w czerwonym dresie

Męska sesja portretowa – Krzysztof na sportowo

Męska sesja portretowa – jak znaleźć

odpowiednie miejsce?


Na początku włącz muzykę:


Szukając miejsca na męską sesję plenerową, wiedziałam, że nie może to być łąka z kwiatami . Zamarzyła mi się sesja na szczycie budynku, o zachodzie słońca oczywiście. Obdzwoniłam wtedy wszystkich znajomych i niestety nie udało się znaleźć łatwo dostępnego dachu. Teraz już mam namiary na świetne miejsce w samym centrum Gdańska, więc jeśli ktoś ma ochotę na niesamowitą scenerię – zapraszam na sesję, choćby jutro!

 

Jak się ubrać na sesję portretową?

 


Na przykład tak, jak Krzysiek. To bardzo przystojny chłopak, co od razu widać na zdjęciach. Okazało się, że ma też całkiem dobre wyczucie stylu i na sesje przyniósł torbę wypchaną fajnie skompletowanymi ubraniami. Samodzielnie przygotował wszystkie stylizacje – strzałem w dziesiątkę był moim zdaniem czerwony dres, który dodał kompozycjom mocnego akcentu.

 

Fotografia portretowa w Trójmieście

 

Na dach nie weszliśmy, ale skończyliśmy równie dobrze. Na sesję zdjęciową zaprosiłam Krzyśka do opuszczonego starego domu, który w połączeniu z ciepłym światłem zachodzącego słońca stworzył świetny klimat. Nie uwierzycie, ale była to pierwsza sesja tego młodego chłopaka. Moim zdaniem ma w sobie potencjał, by zostać modelem, do czego gorąco go zachęcam. A Wy jak sądzicie?

 

sesja męska portretowa sportowa zdjęcie z cieniem na ścianie sesja mody męskiej Gdynia artystyczny portret męski sesja męska portretowa sportowa naturalna fotografia chłopak w oknie sesja w starym domu sesja męska portretowa sportowa sesja mody sesja mody męskiej Gdańsk portret męski w dresie czerwonym sesja męska portretowa sportowa lifestyle w Gdańsku mody sesja męskiej sesja męska portretowa sportowa najlepszy fotograf Gdańsk sesja mody Gdańsk sesja męska portretowa sportowa cień na ścianie sesja mody w Trójmieście sesja mody męskiej w Trójmieście naturalna fotografia portretowa chłopak z okna wygląda w dresie sesja męska portretowa sportowa Gdańsk  sesja męska portretowa sportowa lifestyle sesja męska portretowa sportowa na schodach stoi mężczyzna sesja męska portretowa sportowa w Gdańsku sesja męska portretowa sportowa sesja mody sesja męska portretowa sportowa dres czarno biały sesja męska portretowa sportowa męski portret czerwony dres męski portret sesja męska portretowa sportowa 4f sesja męska pod ścianą graffiti sesja męska portretowa sportowa nagi tors sesja męska portretowa sportowa czerwony dres mężczyzna sesja męska portretowa sportowa w starym domu sesja męska portretowa sportowa sesja na schodach do opuszczonego budynku sesja męska portretowa sportowa duży opuszczony budynek męski portret sesja fotograficzna w czerwonym dresie

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maria

Wow, super sesja!