dzieczyny na wieczorze panieńskim

Reportaż z wieczoru panieńskiego – Gdańsk, Brzeźno

Obejrzyj koniecznie z muzyką – kliknij powyżej.

Jeśli wieczór panieński w Trójmieście to tylko na plaży!

Te piękne dziewczyny przyjechały nad morze z różnych zakątków Polski tylko po to, by celebrować ostatnie dni wolności przyszłej Panny Młodej. Kilka dni bawiły się w Sopocie, tam też początkowo zaplanowały sesję reportażową z tego jedynego w swoim rodzaju wieczoru. Jednak w środku sezonu plaża w okolicy sopockiego molo jest przepełniona, co nie sprzyja atmosferze spotkanie, a tym bardziej udanym zdjęciom. Za moją namową spotkałyśmy się w Brzeźnie i muszę przyznać, że była to znakomita decyzja. Dzięki temu udało nam się stworzyć malownicze kadry w kilku miejscach: w leśnym zakątku parku Reagana, na plaży oraz brzezińskim molo.

 

Jak się przygotować na wieczór panieński?

Widziałam różne stylizacje i gadżety, w które zaopatrują się dziewczęta na wieczór panieński. Osobiście przemawia do mnie naturalność, autentyczność i swoboda. Jak zaraz zobaczycie, Panna Młoda ubrała lekką białą sukienkę, a każda z pozostałych uczestniczek miała na sobie zwiewną, kwiecistą sukienkę – każda inną – i to było super! Do tego delikatne wianki na rozpuszczonych włosach, bose stopy i szeroki uśmiech. Zdjęcia nie mogły się nie udać! Nasze spotkanie przypominało bardziej radosną zabawę, niż sesję fotograficzną. Dziewczyny były otwarte na wszelkie moje pomysły i sugestie, a co najważniejsze – świetnie się czuły w swoim towarzystwie i było widać, że rzeczywiście dobrze się bawią.

 

Sesja pozowana czy niepozowana?

Zazwyczaj unikam ustawiania fotografowanych osób, skupiając się na uchwyceniu autentycznych momentów. Jednakże podczas każdej wykonywanej przeze mnie sesji mamy chwilę na kadry bardziej tradycyjne, pozowane, które też mają swój urok oraz wartość. W przypadku reportażu z wieczoru panieńskiego takich ujęć może być sporo, a pomysłowych ustawień grupki dziewczyn nieskończenie wiele.

 

Na koniec specjalne podziękowania dla świadkowej Marty za zaufanie, wspaniałą współpracę i świetną organizację.

 

Państwu Młodym życzę morza miłości.

 

wieczór panieński w lesie zdjęcie z wieczoru panieńskiego w parku Reagana sesja w lesie podczas wieczoru panieńskiego sesja w stylu romantycznym wieczór panieński w lesie, panna młoda w wianku dziewczyny tańczą podczas wieczoru panieńskiego wieczór panieński w stylu boho selfie na sesji fotograficznej dzieczyny na wieczorze panieńskimWieczór panieński na plaży w Sopocie sesja na plaży w stylu boho sesja na plaży w Sopocie sesja w wiankach na plaży sesja w wiankach na plaży sesja na plaży wieczór panieński sesja fotograficzna na wieczorze panieńskim w Gdańsku, zdjęcie plaży

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments